CENÍKOBSAZENOSTZPĚTGALERIE  

KONTAKT

info@superchalupa.cz

telefon: 737 472 287  

Skype: jo.dvorak  

TIPY NA VÝLETY Z CHALUPY U MALÍŘE

 

Řetězový most u Stádlce Řetězový most u Stádlce..

4km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Řetězový most u Stádlce je Národní kulturní památka (1989) v České republice. Nachází se v Jihočeském kraji u města Stádlec, asi 12 kilometrů jihozápadně od města Tábor. Řetězový..


Zřícenina  Dobronice Zřícenina Dobronice

7km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Zřícenina Dobronice je zřícenina středověkého hradu nad řekou Lužnicí. Nachází se v obci Dobronice nedaleko města Bechyně v České republice. Hrad byl založen na počátku 14. st..


Hrad Kotnov Hrad Kotnov

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Kotnov je Národní kulturní památka v České republice . Nachází se v Jihočeském kraji, ve městě Tábor . Hrad Kotnov je vlastně zřícenina gotického hradu, pocházejícího pravdě..


Tábor Tábor

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Tábor je úchvatné historické město. Strávila jsem v něm několik krásných dní a pochvaluji si jej. Tehdy jsem dostala mapu do ruky se slovy "A teď se můžeš jít podívat, kam c..


Táborské podzemí Táborské podzemí

13km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Táborské podzemí jsou podzemní prostory budované od 15. století pod historickým centrem města Tábor . Nacházejí se v České republice , přibližně 90 km od hlavního města Praha . ..


Plavecký stadion Tábor Plavecký stadion Tábor

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Plavecký stadion Tábor je vnitřní a venkovní plavecký areál. Nachází se ve městě Tábor v Jihočeském kraji v České republice. Plavecký stadion Tábor nabízí vnitřní a venkovní pr..


Botanická zahrada Tábor Botanická zahrada Tábor

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Botanická zahrada Tábor je druhá nejstarší botanická zahrada v České republice. Nachází se ve městě Tábor. Vznikla v roce 1866 při vyšší hospodářské a průmyslové zemské škole v T..


Rybník Jordán Rybník Jordán

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Rybník Jordán je nejstarší vodní nádrž v České republice. Nachází se ve městě Tábor na jihu České republiky. Nádrž Jordán vznikla v roce 1492 přehrazením Košínského potoka. Mě..


Sezimovo Ústí Sezimovo Ústí

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Sezimovo Ústí je nevelké městečko v České republice v těsné blízkosti města Tábor. Leží asi 50 km severně od Českých Budějovic. Vznik města se datuje do první poloviny 13. sto..


Bechyně Bechyně

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Město Bechyně je malebné město ležící v Jižní části České republiky na soutoku řeky Lužnice a Smutná. Náchází se 20 km jihozápadně od města Tábor . V současné době ve městě Bec..


Hasičské muzeum v Bechyni Hasičské muzeum v Bechyni..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hasičské muzeum v Bechyni je nejstarší hasičské muzeum v Čechách. Nachází se v jihočeském městě Bechyně , cca. 20 km od Tábora , v České republice . Vznik muzeaHasičské muzeum v ..


Alšova Jihočeská Galerie v Bechyni Alšova Jihočeská Galerie v..

12km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Alšova Jihočeská Galerie v Bechyni je uměleckohistorické muzeum Jihočeského kraje , jehož tři budovy leží v Českých Budějovicích , v Hluboké nad Vltavou a v Bechyni . Funguje od..


Kozí hrádek Kozí hrádek

18km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Kozí hrádek je Národní kulturní památka v České republice. Nachází se v Jihočeském kraji, nedaleko měst Sezimovo Ústí a Tábor . Kozí hrádek je ve skutečnosti zřícenina gotického ..


Borotín Borotín

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Městys Borotín leží v severní části okresu Tábor , v České republice , v průměrné nadmořské výšce 515 metrů uprostřed krásného a turisticky velmi lákavého údolí. Borotínsko je vy..


Hrad Borotín Hrad Borotín

15km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Borotín je zřícenina středověkého hradu. Nachází se mezi obcemi Borotín a Sudoměřice u Tábora na jihu České republiky. Stojí nad Zámeckým rybníkem. Do současnosti se dochova..


Čertovo břemeno Čertovo břemeno

14km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Čertovo břemeno je golfové hřiště na jihu České republiky , ve vesničce Alenina Lhota. Leží asi 80 km na jih od Prahy a 30 km severně od Tábora . Golfové hřiště leží ve středu P..


Koupaliště Zvíkovské Podhradí Koupaliště Zvíkovské Podhr..

21km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Koupaliště Zvíkovské Podhradí je veřejné letní koupaliště. Nachází se ve stejnojmenné obci v Jihočeském kraji v České republice nedaleko severně od města Písek. Koupaliště Zvíkov..


Hrad Zvíkov Hrad Zvíkov

21km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Hrad Zvíkov se nachází na skále nad soutokem řeky Otavy a Vltavy, poblíž vesnice Zvíkovské Podhradí v Jížních Čechách. Je přezdíván „králem českých hradů“. Hrad Zvíkov byl založe..


Ski areál Monínec Ski areál Monínec

17km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Ski areál Monínec je nový moderní lyžařský areál. Nachází se ve Středních Čechách v části zvané Česká Sibiř blízko obce Jetřichovice. Ski areál Monínec nabízí čtyřsedačkovou lano..


Albrechtice nad Vltavou Albrechtice nad Vltavou

20km, Naplánovat výlet na TIXIK.cz 

Obec Albrechtice nad Vltavou se nachází v Táborské pahorkatině ležící asi 9 km severozápadně od Týna nad Vltavou v okrese Písek, v jižní části Čech. Obec je turisticky známá hla..


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na svůj web »

Fotografie z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem